Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

2021.09.27

Konkurs Historyczny (39) pod hasłem: „Hetmani, Stanisław Żółkiewski – pogromca Moskwy i Jan Chodkiewicz –p-ca Turków” odbył się

 

Konkurs Historyczny (39)

pod hasłem:

 „Hetmani, Stanisław Żółkiewski (1547-1620) – pogromca Moskwy i Jan Chodkiewicz (...-1621) – pogromca Turków”

Wyniki zostały ogłoszone w piątek, 29.10.2021 r. o godz. 1200  w Oranżerii Domu Sokoła.

Do konkursu przystąpiło 25 uczniów w tym 10 SP i 15 SPP.

Pytania przygotował dh Zdzisław Skrzypczyk.

Konkurs przeprowadzili: dh. Barbara Milczanowska, dh Zdzisław Skrzypczyk, dh Jerzy Robel, dh Bronisław Kielar.

Zwycięzcy otrzymali: medale (I-III), dyplomy (I-V) i upominki.

Bardzo dziękujemy uczestnikom konkursu za wzięcie udziału, nauczycielom-opiekunom za pomoc uczniom w przygotowaniu się, dyrektorom szkół za zachęcenie i pozwolenie na wzięcie udziału.

Gratulacje dla wszystkich za udział, oraz szczególne gratulacje dla zwycięzców!

Wyniki:

I i N

Szkoła

Opiekun

Pkt.

Miejsce

SP

 

 

 

 

Oliwia Wojtas

SP Trepcza

mgr Aneta Mąka

25 1

Hubert Giebułtowicz

SP-3

mgr Dagmara Zulewska

23,5 2

Kacper Malejki

SP-8

mgr Zenona Kaleniecka,

23 3

Mateusz Kogut

SP-3

mgr Dagmara Zulewska

22 4

Wojciech Lemko

SP-3

mgr Dagmara Zulewska

21,5 5

Hanna Szczepańska

SP-8

mgr Zenona Kaleniecka,

21 6

Oliwia Strzyż

SP Łukowe

mgr Edmund Pałasz

21 7

Miłosz Kusiak

SP Łukowe

mgr Edmund Pałasz

19,5 8

Anna Kluc

SP-4

mgr Iwona Barszczewska-Menio

19 9

Emilia Krajzewicz

SP Łukowe

mgr Edmund Pałasz

16 10
 

 

I i N

Szkoła

Opiekun

Pkt.

Miejsce

SPP

 

 

 

 

Szymon Ślazyk

II LO

mgr Daniel Sękowski        

25 1

Michał Podlipski

ZS-3

mgr Agnieszka Wojtas

24 2

Bartłomiej Sas

ZS-3

mgr Agnieszka Wojtas

23,5 3

Konrad Stawarczyk

ZS-2

mgr Agnieszka Sachajdak,

22,5 4

Lidia Przygórzewska

II LO

mgr Daniel Sękowski        

22 5

Emilia Dyl

ZS-5

mgr Agnieszka Jakobik

21,5 6

Jan Zając

ZS-1

mgr Joanna Albigowska

20 7

Łukasz Orybkiewicz

ZS-2

mgr Agnieszka Sachajdak,

20 8

Julia Domalik

ZS-5

mgr Agnieszka Jakobik

19,5 9

Tomasz Zapotoczny

I LO

mgr Piotr Kita

19 10

Jakub Lasek

ZS-3

mgr Agnieszka Wojtas

18 11

Maja Perkołup

I LO

mgr Piotr Kita

17,5 12

Jakub Mielnik

I LO

mgr Piotr Kita

17 13

Kamil Świdnicki

ZS-2

mgr Agnieszka Sachajdak,

14,5 14

Michał Koczera

ZS-1

mgr Joanna Albigowska

11 15