Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

2021.06.18

Wyniki Konkursu 38 pt. „DOM SOKOŁA – architekura”

POWIATOWY KONKURS RYSUNKOWY (38)

pod hasłem:

„Dom Sokoła – architektura”

 

Termin dostarczenia prac: wtorek, 15 czerwca 2021 r.

Ocena prac: środa, 16.06.2021 r. o godz. 930. – Dom Sokoła.

Jury: Irena Florczak, Małgorzata Biega-Węgrzyn, dh. Barbara Milczanowska, dh Zdzisław Skrzypczyk, dh Bronisław Kielar.

Wpłynęło 75 prac (47+19+9) wykonanych w różnej technice, ale wszystkie nam się podobały.

Jury musiało jednak ocenić i podać kolejność. Były różne zdania, jednak ustalenia końcowe zostały uzgodnione. 

Dziękujemy bardzo pani Małgorzacie Biega-Węgrzyn za fachową pomoc jako artystki, przy ocenie tak dużej liczby różnych prac.

Ogłoszenie wyników odbyło się we czwartek, 17 czerwca 2021 r. o godz. 1600 – Dom Sokoła.

Organizatorzy konkursu:

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Sanoku i TG „Sokół” w Sanoku

Odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu: dh Anna Sebastiańska.

Zwycięzcy otrzymali:

      SP kl. I-IV: medale, dyplomy, upominki (książki) – I-III m.

      SP kl. V-VIII: medale, dyplomy, upominki (książki) – I-III m.                     

Przedszkolaki otrzymały dyplomy za udział i upominki (książeczki, bajeczki, kredki, plastelina).

Przy okazji, uczestnicy konkursu zapoznali się z historią DOMU SOKOŁA, który jest SANOCKIM POMNIKIEM WALKI O NIEPODLEGŁOŚĆ.

Dziękujemy bardzo nauczycielom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu prac.

Dziękujemy Pani Irenie Florczak, kierowniczce filii Biblioteki Pedagogicznej w Sanoku za dobrą współpracę.

                                                                                                                                                                                                              Bronisław Kielar

Wyniki:

Lp.

I i N

Szkoła

Opiekun

Miejsce

 

Gr. I

SP V-VIII

 

 

  1.  

Piotr Hipner

SP-4, kl.8

Edyta Szewczyk

I

  1.  

Wiktor Kozdroń

SP Falejówka

Edyta Ryfa

II

  1.  

Hanna Zwolenik

SP-3, kl. 5

Dagmara Zulewska

III

  1.  

Martyna Szychowska

SP-1, kl. 7

Beata Joniak

Wyr.

  1.  

Antoni Konieczny

SP-4

Edyta Szewczyk

Wyr.

  1.  

Maria Kmiotek

SP-1 kl. 6

Beata Joniak

Wyr.

  1.  

Julia Roczniak

SP Bukowsko

Anita Wolanin

Wyr.

  1.  

Zuzanna Małek

SP-4, kl. 8

Edyta Szewczyk

Wyr.

  1.  

Emilia Chmura

SP Pisarowce, kl. 7

Sabina Misiura

IX

  1.  

Róża Zawidlak

SP-4, kl. 8

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Lena Oryszczak

SP-4, kl. 5

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Karolina Święch

SP-1, kl. 6

Beata Joniak

IX

  1.  

Aleksandra Lip

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Jakub Myćka

SP-4, kl.

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Wiktoria Pierzak

SP-3 kl. 6

Sabina Pietrzak

IX

  1.  

Aleksandra Biskup

SP-1, kl. 7

Beata Joniak

IX

  1.  

Tomasz Milczanowski

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Maja Brońska-Uczeń

SP-1, kl. 6

Beata Joniak

IX

  1.  

Julia Pelc

SP-2, kl. 7

 

IX

  1.  

Gracjan Głuszko

SP-3, kl. 6

Magdalena Zając

IX

  1.  

Wiktoria Sabramowicz

SP-1 kl. 7

Beata Kunik

IX

  1.  

Amelia Wójcik

SP Bukowsko, kl. 5

Anita Wolanin

IX

  1.  

Justyna Czwerenko

SP-1, kl. 6

Beata Joniak

IX

  1.  

Fabian Pynko

SP Bukowsko, kl. 5

Anita Wolanin

IX

  1.  

Milena Mazur

SP Trepcza, kl. 5

Magdalena Janisa

IX

  1.  

Fabian Pynko

SP Bukowsko, kl. 5

Anita Wolanin

IX

  1.  

Amelia Wójcik

SP Bukowsko, kl. 5

Anita Wolanin

IX

  1.  

Gabriela Pająk

SP-1, kl. 7

Beata Joniak

IX

  1.  

Michał Szewczyk

SP-4, kl. 8

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Marta Frączek

SP-1, kl. 7

Beata Joniak

IX

  1.  

Szymon Zadylak

SP Bukowsko, kl. 5

Anita Wolanin

IX

  1.  

Maksym Kochan

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Lena Makowska

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Kacper Piech

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Weronika Lip

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Magdalena Skierkowska

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Amelia Ruszel

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Piotr Chybiło

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Szymon Stanek

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Oliwier Skórka

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Jakub Folcik

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Judyta Szybka

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Bartosz Hydzik

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Robert Nycz

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Oliwia Biodrowicz

SP Trepcza

Daria Blecharczyk

IX

  1.  

Kamil Wiejowski

SP-4, kl. 6

Edyta Szewczyk

IX

  1.  

Jagoda Harajda

SP Trepcza, kl. 5

Marta Harajda

IX

 

 

 

 

 

 

 

Gr. II

SP I-IV

 

 

  1.  

Milena Biega

SP Trepcza, kl. 1

Jadwiga Biega

I

  1.  

Rafał Nowacki

SP Pisarowce, kl.2

Karolina Konik

II

  1.  

Weronika Wolanin

SP-8, kl. 2

Anita Wolanin

III

  1.  

Dominik Lubas

SP-Pisarowce, kl. 2

Katarzyna Lubas

Wyr.

  1.  

Milena Borek

SP-Pisarowce, kl. 2

Katarzyna Borek

Wyr.

  1.  

Maja Wilk

SP nr 9, kl. 3

Magdalena Wójcik

Wyr.

  1.  

Zuzanna Kędzior

SP Trepcza, kl. 1

Anita Kędzior

VII

  1.  

Natalia Małek

SP Zarszyn, kl. 3

Edyta Mo

VII

  1.  

Emilia Biega

SP Trepcza, kl. 1

 

VII

  1.  

Dawid Jaros

SP Pisarowce, kl. 3

Piotr Jaros

VII

  1.  

Piotr Moskała

SP-1, kl. 4

Beata Joniak

VII

  1.  

Antoni Stabryła

SP Srogów G., kl. 3

Iwona Stabryła

VII

  1.  

Helena Winnicko

SP Trepcza, kl. 4

 

VII

  1.  

Oliwia Chmura

SP Pisarowce, kl. 3

Alicja Bodnar

VII

  1.  

Miłosz Haduch

SP Pisarowce, kl. 3

Alicja Bodnar

VII

  1.  

Kacper Bieszczad

SP Trepcza, kl. 2

Justyna Bieszczad

VII

  1.  

Nikol Marczak

SP-9, kl. 4

Magdalena Wójcik

VII

  1.  

Wiktor Kędra

SP Srogów G., kl. 3

Kędra

VII

  1.  

Weronika Potomska

SP Trepcza, kl. 4

Natalia Szybka

VII

 

 

 

 

 

 

 

Gr. III

Przedszkola

 

 

  1.  

Paulina Adamska

Niepobl. Przedszk.Pomysłowy Przedszkolak Sanok

Ewa Florczak

I

  1.  

Lena Ciętak

Akademia Małego Geniusza Sanok

Daria Blecharczyk

II

  1.  

Zofia Fus

Przedszk. Samorz. nr 3

Beata Mazur

III

  1.  

Dawid Fal

Niepu. Prze.Pomysłowy Przedszkolak Sanok

Klaudia Sobolak

Udział

  1.  

Klara Pałys

Magdalenia Pałys

  1.  

Oliwia Góra

Aleksandra Góra

  1.  

Konrad Pałys

Magdalenia Pałys

  1.  

Agnieszka Majchrzak

 

Ewa Florczak

  1.  

Magda Lorenc

Przedszk. Samorz. nr 2

Aleksandra Brewczak