Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

Tabela zawodów strzeleckich Sokołów – 2019/2020

Odpowiedzialny: dh Marek Perschke

 

2020-03-05 – Wewnętrzne zawody strzeleckie z karabinu laserowego

                                   Wyniki:

N i I

Leżąc

klęcząc

Stojąc

 

Razem

Pkt.

Miejsce

Osękowski Marian

4

4

4

 

12

I-III

Robel Andrzej

5

4

3

 

12

I-III

Sobolak Henryk

5

4

3

 

12

I-III

Perschke Marek

3

3

4

 

10

IV-V

Robel Jerzy

5

3

2

 

10

IV-V

Chrobak Andrzej

3

3

3

 

9

VI-VII

Kielar Bronisław

2

4

3

 

9

VI-VII

Wydrzyński Ryszard

1

3

3

 

7

VIII

 

sokol.gif

 

Ranking strzelców po 4 turniejach

 
 

Zawody strzeleckie 5.03.2020r.

       
                 

Nazwisko i imię

Leżąc

Klęcząc punktów

Stojąc punktów

Razem punktów

Miejsce

Do rankingu punktów

Punktów rankingowych razem

Rozegranych zawodów

Sobolak Henryk

5

4

3

12

1-3

7

32,5

4

Sebastyański Witold

           

28,5

3

Perschke Marek

3

3

4

10

4-5

4,5

22,5

4

Robel Jerzy

5

3

2

10

4-5

4,5

22

3

Michalski Krzysztof

           

20,5

2

Kielar Bronisław

2

4

3

9

6-7

2,5

16,5

3

Osękowski Marian

4

4

4

12

1-3

7

16,5

3

Stach Paweł

           

16

1

Pawłowska Urszula

           

15

1

Skrzypczyk Zdzisław

           

15

3

Koza Teresa

           

13

1

Nawój Emil

           

11

1

Milczanowska Barbara

           

10,5

2

Wołk Szczepan

           

10

2

Sebastiański Paweł

           

10

3

Nowicka Patrycja

           

7,5

1

Robel Andrzej

5

4

3

12

1-3

7

7

1

Grządziel  Grzegorz

           

5,5

1

Chrobak Andrzej

3

3

3

9

6-7

2,5

5,5

2

Wydrzyński Ryszard

1

3

3

7

8

1

3,5

2

Budziski Andrzej

           

2,5

1

Perschke Olga

           

2

1


 

 

 

 

Sanok, 8.08.2019 r.

Zawody strzeleckie

Sprawozdanie

Strzelanie przeprowadzono z karabinów laserowych

z pozycji: stojąc, klęcząc, leżąc, na placu, koło Oranżerii.

 

Wyniki zawodów

LP

Imię i nazwisko

Leżąc

punktów

Stojąc

punktów

Klęcząc

punktów

Razem

punktów

Miejsce

  1.  

Paweł Stach

5

5

5

15

1

  1.  

Urszula Pawłowska

5

2

4

11+2

2

  1.  

Witold Sebastyański

4

3

4

11+1

3

  1.  

Teresa Koza

4

1

4

9

4

  1.  

Emil Nawój

4

2

2

8

5

  1.  

Jerzy Robel

4

2

2

8

5

  1.  

Henryk Sobolak

3

3

2

8

5

  1.  

Szczepan Wołk

4

2

1

7

8

  1.  

Patrycja Nowicka

4

0

2

6

9

  1.  

Marek Perschke

2

2

2

6

9

  1.  

Grzegorz Grządziel

1

2

2

5

11

  1.  

Barbara Milczanowska

1

3

1

5

11

  1.  

Andrzej Budzicki

2

2

0

4

13

  1.  

Paweł Sebastiański

1

1

2

4

13

  1.  

Zdzisław Skrzypczyk

1

1

2

4

13

  1.  

Ryszard Wydrzyński

1

1

2

4

13

 

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody.

Gratulacje!

                                                                          Bronisław Kielar