Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

2019.06.08

130 lat sanockiego „Sokoła” – 1889-2019

                                                                    Zapraszamy Sokołów i Sympatyków!

Zapraszamy uczestników:

        Konkursu 30 pt.: »Historia sanockiego „Sokoła” 1889-2019«

Medale, dyplomy i nagrody otrzymają: 1. Jakub Mielnik – SP-2 w Zagórzu, 2. Daniel Stach – SP w Niebieszczanach, 3. Julia Koczera – SP w Niebieszczanach, 1. Dominika Bochnak – IILO w Sanoku, 2. Karol Bartkowski – ILO w Sanoku, 3. Mateusz Miklicz – ILO w Sanoku.

Dyplomy i nagrody otrzymają: 4. Patryk Józefek – SP w Niebieszczanach, 5. Grzegorz Moska – SP-4 w Sanoku,        6. Michał Trzciniecki – SP-2 w Zagórzu, 4. Kamila Borowy – I LO, 5. Weronika Wojciechowska – ZS-1 w Sanoku,    6. Klaudia Głuszko – II LO w Sanoku.

Podziękowania dla nauczycieli: Zofia Cypcarz, Dorota Klecha, Iwona Barszczewska-Menio, Alicja Maczużak,  Joanna Mogilany, Piotr Kita, Joanna Albigowska, Magdalena Dziuban, Tomasz Nazar, Agnieszka Jakobik, Agnieszka Sachajdak.

     

      Konkursu 31 pt.: „Wiersze patriotyczne – recytacja”

Medale, dyplomy i nagrody otrzymają: 1. Amelia Tomala – SP w Łukowem, 2. Łukasz Słyszyk – SP w Bukowsku,      2. Anna Bar – SP w Trepczy, 3. Julia Domalik – SP w Łukowem, 3. Dominika Jankowska – SP w Łukowem, 1. Zofia Leszczyk – G. w Trepczy, 2. Paulina Dąbrowska – G. w Tarnawie D., 2. Aleksandra Łukowska – G. Tarnawa D., 3. Adrian Słowiak – ZS-2 w Sanoku.

Dyplomy otrzymają: Jakub Bańczak – SP w Porażu, Martyna Maksym – SP-2 w Zagórzu, Michał Burczyk – SP-2    w Zagórzu, Natalia Radwańska – SP w Trepczy, Laura Gryziecka – ZS-2 w Sanoku, Klaudia Posadzka – ZS–2 w Sanoku.

Podziękowania dla nauczycieli: Tadeusz Nabywaniec, Anita Wolanin, Joanna Lewicka, Joanna Pisula, Alina Milczanowska, Bożenka Zarzyka, Anna Kruczek, Ewa Bień, Agnieszka Sachajdak.

 

Turnieju SANOCKIEJ OTWARTEJ SUPERLIGI TENISA

STOŁOWEGO  „Sokoła”

Medale, dyplomy i narody otrzymają: 1. Zygmunt Wójcik, 2. Paweł Motyka, 3. Maek Serwiński.

Trener i organizator Turnieju: dh. Marka Perschke.

Zapraszamy!

  930 – Przyjęcie Delegacji Sokolich – Dom Sokoła (Oranżeria)

1015 – Przejście pod pomnik Patrona Sokolstwa Polskiego  gen. Tadeusza Kościuszki i złożenie kwiatów,

1035 – Przejście do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku,

        1100 – Msza święta,

       1200 – Przejście pod Dom Sokoła,

1215 – Hymn Narodowy, odsłonięcie i poświęcenie Tablicy

upamiętniającej DRUHÓW ZASŁUŻONYCH DLA „SOKOŁA” I SANOKA, umieszczonej na ścianie frontowej Domu Sokoła,

1230 – Występ orkiestry,

1240 – Przejście do „Klubu Górnika”,

1300 – Odśpiewanie Hymnu Sokolego,

      1305 – Powitanie przybyłych Gości,

     1315 – Odznaczenia,

    1320 – Wręczenie nagród dla zwycięzców konkursów,

   1340 – Wystąpienia Gości,

   1500 – Część artystyczna,

    1520 – Dyskusja i zakończenie.