Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

2019.01.08

Turniej Noworoczny w Piłkę Nożną o Puchar „Sokoła”

Sanok, 9.02.2019 r.

Sprawozdanie

IV. TURNIEJ O PUCHAR „SOKOŁA” – PIŁKA NOŻNA do LAT 16.

Turniej zorganizowali i przeprowadzili na Sali gimnastycznej I LO:

Łukasz Radożycki – radny Rady Miasta Sanoka – iradozycki@gmail.com,

dh Andrzej Chrobak – radny Powiatu, członek Zarządu Powiatu i członek Zarządu TG „Sokół”.

Turniej objęli patronatem: Starosta  Sanocki, Stanisław Chęć i Burmistrz Miasta Sanoka, Tomasz Matuszewski.

WYNIKI:

I. Ekoball: 1. Mateusz Jagniszczak, 2. Filip Pielach, 3. Michał Borowski, 4. Dominik Kłodowski, 5. Michał Stapiński, 6. Jakub Stręczwilk, 7. Mateusz Gawlewicz. Opiekun: Janusz Borowski.

II. RKR CHUWDU: 1. Łukasz Mołczan, 2. Patryk Latusek, 3. Łukasz Błażowski, 4. Kacper Gaworecki, 5. Radek Filipowicz, 6. Kuba Gocek, 7. Kacper Stach.

III. KS Stróże/Płowce: 1. Szymon Kucaba, 2. Jakub Szmyd, 3. Szymon Szmyd, 4. Rafał Lngefeld, 5. Mateusz Płocica, 6. Rafał Koczera, 7. Aleksander Uluszczak, 8. Damian Wójcik, 9. Kacper Smałkowski.

IV. Kebab Team: 1. Bartek Mielnik, 2. Filip Skiba, 3. Kuba Janiak, 4. Maks Wojdyła, 5. Dawid Bobowski, 6. Dawid Szpojnarowicz, 7. Jakub Jankowski.

V. Cosmiczni Juniorzy: 1. Michał Grześ, 2. Wojciech Gorzkowski, 3. Wojciech Karpiński, 4. Mateusz Czytajło, 5. Krystian Jasiński, 6. Jakub Kolin, 7. Patryk Żytka, 8. Gabriel Lenio, 9. Artur Król, Hubert Kot. Opiekun: Tomasz Jasiński.

VI. Shadows: 1. Kamil Bodnar, 2. Wiktor Łuczycki, 3. Wiktor Sołtysik, 4. Radek Rudy, 5. Kacper Zych, 6. Mikołaj Kumorek, 7. Jakub Rogus.

VII. ZS nr 3: 1. Karol Dżugan, 2. Mateusz Dymiński, 3. Krystian Gnap, 4. Maciej Malik, 5. Krystian Pilawski, 6. Patryk Romanek, 7. Dawid Hnat, 8. Michał Mleczko, 9. Piotr Niemczyk. Opiekun: Sebastian Stangierski.

Najlepszy zawodnik: Michał Borowski

Najlepszy bramkarz: Łukasz Mołczan

Sędziowie: Dariusz Buczyński, Łukasz Radożycki

Opieka medyczna:

Puchar i nagrody wręczyli: Andrzej Chrobak, Łukasz Radożycki, , Zdzisław Skrzypczyk, Bronisław Kielar.

 

Z dwóch grup, do półfinału weszły 4 drużyny.

Wyniki poszczególnych meczów

 

Lp

Mecze

Wynik

1

Ekoball – Cosmiczni

2 : 1

2

Shadows  – RKS

0: 3

3

KS Stróże/Płowce – ZS-3

2 : 1

4

Ekobal – RKS

2 : 2

5

Cosmiczni – Shadows

0 : 0

6

KS Stróże/Płowce – Kebab

0 : 1

7

Ekoball – Shadows

4 : 1

8

Cosmiczni – RKS

0 : 4

9

ZS-3 – Kebab

1 : 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Półfinał

8

RKS – KS Stróże/Płowce

5 : 0

9

Kebab – Ecoball

2 : 3

 

 

 

O 3. miejsce

8

Kebab –  KS Stróże/Płowce

2 : 2

4 : 5

 

 

Finłał

8

Ekoball – RKS

0 : 0

3 : 2

 

 

Gratulacje dla zawodników i opiekunów!

                                                                                                                                                                                 Bronisław Kielar