Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

UNIHOKEJ – Sezon 2015/2016

Sanocka Liga Unihokeja – II liga

Drużyna TG „Sokół” w Sanoku

Sezon 2015/2016

Drużyna unihokeja TG „Sokół” w sezonie 2015/2016 rozegrała 21 meczów, z których 13 wygrała, 6 przegrała i 2 zremisowała.

Wystarczyło to na zajęcie 6. miejsca na 12 grających drużyn.

Drużyna występowała w 6. osobowym składzie, od października 2015 r. do marca 2016 r.

Podziękowania za duży wkład pracy, za zdobycie większych umiejętności, oraz piękną rywalizację, a także za wiele wyrafinowanych zagrywek. Pięknie wyglądacie i dajecie wiele radości oglądającym Was.

Gratulacje!

Bronisław Kielar

2016 – Drużyna UNIHOKEJA – 3 miejsce

8 marca 2016 r.

http://esanok.pl/2016/skutecznie-w-ataku-i-szczelnie-w-obronie-esanok-pl-nowym-mistrzem-ligi-film-zdjecia-retransmisja-00e2mp.html

 

28 lutego 2016 r.

http://esanok.pl/2016/unihokej-sporo-emocji-w-20-kolejce-ii-ligi-slu-esanok-pl-za-tydzien-nieoficjalny-final-00e7ts.html

18 stycznia 2016 r.

http://esanok.pl/2016/unihokej-pilkarski-wynik-w-meczu-otwarcia-i-emocjonujace-karne-czyli-14-kolejka-ii-ligi-slu-esanok-pl-00e7ts.html

W  poniedziałek, 19 października 2015 r. o godz. 1545 rusza 1. kolejka

II ligi Sanockiej Unihokeja Esanok.pl.

W tym sezonie rozgrywki odbywać się będą na nowej, pięknej sali Centrum Sportowo-Dydatkycznego PWSZ w Sanoku.

Startuje 12 zespołów.

1. El-Bud
2. Interq
3. TG Sokół Sanok
4. AZS PWSZ Sanok
5. Komputronik
6. Esanok.pl
7. Aksu Polska
8. BESCO
9. Drozd Wodnik
10. Forest
11. Pionier Pustków
12. Gimnazjum nr 3 Sanok

Skład drużyny TG „Sokół” wSanok w sezonie 2015/2016

Jakub Kluska – kapitan, Mateusz Olszowy – bramkarz, Przemek Dębiński, Michał Jarzec, Damian Łukowski, Konrad Filipek, Karol Hydzik, Przemysław Kot, Hubert Niemiec, Dawid Serwiński, Stanisław Tomusiak, Tomasz Skokan.

1. kolejka II ligi Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl – 19 października 2015 r.

15:45 AZS PWSZ Sanok – TG Sokół Sanok – 1:4
16:30 Gimnazjum nr 3 Sanok – Aksu Polska – 1:4
17:15 El-Bud – Esanok.pl – 2:5
18:00 Interq – BESCO – –
18:45 Komputronik – Drozd Wodnik – –
19:30 Forest – TG Sokół Sanok – 3:4

AZS PWSZ SANOK – TG SOKÓŁ SANOK 1:4 (1:0)

13:23 1:0 Ziemba Kamil – Zawodnik nr 4
16:01 1:1 Skokan Tomek – Dębiński Przemysław
23:46 1:2 Filipek Konrad
28:12 1:3 Filipek Konrad – Kluska Jakub
29:06 1:4 Filipek Konrad

FOREST SU – TG SOKÓŁ 3:4 (1:2)

03:00    1:0    Michał Adamek
06:14    1:1    Tomek Skokan – Jakub Kluska
08:19    1:2    Konrad Filipek
19:03    2:2    Ireneusz Malec – Rafał Słomiana
19:24    3:2    Piotr Naparło – Rafał Słomiana
26:14    3:3    Michał Jarzec
28:34    3:4    Przemysław Kot

Klasyfikacja kanadyjska:

1. Krzysztof Kocur (Esanok.pl) – 4
1. Konrad Filipek (TG Sokół Sanok) – 4
3. Piotr Sokołowski (Esanok.pl) – 3

Strzelcy:

1. Konrad Filipek (TG Sokół Sanok) – 4
2. Krzysztof Kocur (Esanok.pl) – 2
2. Marcin Szczudlik (Komputronik) – 2
2. Bartłomiej Milczanowski (BESCO) – 2

Asystenci:

1. Piotr Sokołowski (Esanok.pl) – 2
1. Krzysztof Kocur (Esanok.pl) – 2
1. Rafał Słomiana (Forest SU) – 2

http://esanok.pl/2015/ii-liga-slu-esanok-pl-pierwsze-rozstrzygniecia-falstart-mistrza-wprowadzamy-transmisje-na-zywo-ts007.html

http://esanok.pl/2015/w-poniedzialek-rusza-ii-liga-sanocka-liga-unihokeja-esanok-pl-nowa-arena-zmagan-ts007.html

2. kolejka II ligi SLU Esanok.pl – 26.10.2015

DROZD WODNIK – FOREST SC TEAM 1-2 (0:0)

AZS PWSZ SANOK – GIMNAZJUM NR 3  4-2 (4:0)

EL-BUD – INTERQ 1-15 (1-4)

VENMA PUSTKÓW – TG SOKÓŁ SANOK 3-2 (2-0)

BESCO – KOMPUTRONIK 2-3 PK (0-2)

STUDIO34.PL – VENMA PUSTKÓW 0-6 (0-1)

Pauzuje: Esanok.p

Strzelcy:

1. Konrad Filipek (TG Sokół Sanok) – 5
1. Radosław Bomba (Interq) – 5
1. Hubert Popiel (Interq) – 5

Wyniki 8. kolejki – 7.12.2015 r.

El-Bud – TG Sokół Sanok 4:11 (1:5)

01:51    0 : 1    Przemysław Kot
04:45    0 : 2    Jakub Kluska – Hubert Niemiec
07:10    0 : 3    Konrad Filipek – Hubert Niemiec
11:48    1 : 3    Seweryn Fus – Szymon Fus
12:05    1 : 4    Konrad Filipek
14:05    1 : 5    Hubert Niemiec – Konrad Filipek
15:51    1 : 6    Przemysław Kot – Przemysław Dębiński
17:21    1 : 7    Hubert Niemiec – Konrad Filipek
22:32    1 : 8    Konrad Filipek
24:05    2 : 8    Seweryn Fus – Szymon Fus
25:19    2 : 9    Jakub Kluska – Konrad Filipek
26:21    3 : 9    Dariusz Dorotniak – Seweryn Fus
28:54    3 : 10    Hubert Niemiec – Michał Jarzec
29:31    3 : 11    Konrad Filipek – Michał Jarzec
29:48    4 : 11    Szymon Fus – Dariusz Dorotniak

Drużyna TG „Sokół” - 2015/2016

Jakub Kluska – kapitan, Mateusz Olszowy – bramkarz, Przemek Dębiński, Michał Jarzec, Damian Łukowski, Konrad Filipek, Karol Hydzik, Przemysław Kot, Hubert Niemiec, Dawid Serwiński, Stanisław Tomusiak, Tomasz Skokan.